Майстерня Mastak Leather

Наша команда

  •  нашу репутацію створює не реклама, а якість наших виробів
  • ви особисто спілкуєтеся з майстром, який шиє ваш виріб
  • наші клієнти стають нашими друзями

Етапи рооботи

Шкіряні сумки Mastak Leather

Бренд Mastak Leather пропонує шкіряні вироби ручної роботи: шкіряні сумки, портфелі, рюкзаки, гаманці, чохли та інші аксесуари. При замовленні будь-якої сумки ви можете додати потрібну Вам деталь (кишеню, ремінець, додаткове відділення, застібку, замок), попередньо узгодивши це з майстром. Всі шкіряні сумки Mastak Leather доступні у будь-якому з 10 доступних кольорів: чорний, синій, червоний, бордовий, блакитний, темно-коричневий, коричневий, рудий, жовтий, зелений. Також ми радо відгукуємося на індивідуальні замовлення та працюємо над приватними колекціями. Ви завжди можете запропонувати нам будь-яку нову модель, яку б вам хотілося втілити.

У майстерні Mastak Leather

 

Майстерня “Mastak Leather”  завжди працює над тим, щоб зробити речі повсякденного вжитку максимально зручними, стильними та витривалими.  Ми хочемо поділитися з Вами важливою таємницею: наші шкіряні вироби ручної роботи можуть стати вашими незмінними супутниками на 1, 2, 3 і навіть більше років. Вони не потребують особливого догляду, але зберігають привабливий вигляд завдяки натуральній шкірі з вінтажним ефектом, яка відновлює свій вигляд завдяки воску, що міститься в ній. Ми хочемо наголосити, що усередині шкіряні сумки Mastak Leather не мають нешкіряних підкладок, оскільки такі деталі не можуть служити протягом також ж довгого часу, як натуральна шкіра.

Майстерня “Mastak Leather ” завжди відкрита як для нових ідей, так і для відвідувачів. Ви можете переглянути весь асортимент товарів у Львові, попередньо попередивши нас про свій прихід та узгодивши зручний для Вас час.

Переглянути весь каталог тут

Для уточнення окремих деталей звертайтеся за контактним телефоном:

Телефон (063) 062 07 46
Телефон (095) 457 70 28

вул. Зелена 115б
79035 м. Львів