Мастак та ідеальний шкіряний гаманець ручної роботи

Хто такий Мастак?

В Україні здавна  відомий народний вислів «мастак на всі руки». Так кажуть про вправних і вмілих майстрів, які можуть добре виконати будь-яку справу власноруч. Сьогодні всі звикли називати це handmade. Тому назва нашої майстерні не випадкова. Наш головний майстер – Віталій Галяс – справжній мастак, адже він може зробити все: шкіряний гаманець ручної роботи, шкіряну сумку, портфель, рюкзак та будь-які аксесуари. Все починалося зі шкільного захоплення виготовлення картин зі шкіри і переросло у бажання створювати власні колекції шкіряних виробів.

 

Від Мастака до Mastak Leather

           Mastak  Leather – це бренд, що створює авторські колекції шкіряних виробів. Нас надихає спілкування з Вами, відгуки і рекомендації. Ми розвиваємося й удосконалюємо кожну модель для того, щоб бачити Ваші радісні обличчя. Адже працювати легко тоді, коли ти розумієш, що твоя праця приносить комусь щастя.

Шкіряний гаманець ручної роботи від Mastak Leather

Кожен шкіряний гаманець ручної роботи від Mastak Leather дозволить вмістити всі види купюр, картки (від 6 до 15) та монети. Всі більші моделі зручні як тревел-кейси, адже дозволяють вмістити паспорт, квитки, гроші. Ви можете обрати найтонші (шкіряний зажим для грошей) чи найбільші варіанти (мега-клатч). Зверніть уувагу, що всі наші гаманці із натуральної шкіри не поділяються на чоловічі і жіночі. Завдяки широкій колірній палітрі Ви можете обрати ту модель, яка буде максимально функціональною для Вас.

Переглянути всі моделі гаманців

шкіряний гаманець

 

Чи існує ідеальна шкіряна сумка?

Команда Mastak Leather довго шукала відповідь і вирішила – ні. Ідеальна шкіряна сумка існує лише у голові її майбутньої власниці, а ідеальний чоловічий портфель – це індивідуальний проект кожного власника. Тому ми дозволяємо та завжди заохочуємо Вас додавати додаткові відділення у наші моделі шкіряних сумок, портфелів, сумок для подорожей, рюкзаків. Поєднання кольорів у кожній шкіряній сумці Ви можете обрати самі. Також Ви завжди можете запропонувати власну ідею.

Переглянути всі моделі сумок

Шкіряні аксесуари – скільки їх?

Мастак виготовляв шкіряні аксесуари для перукарів, мисливців, акторів, колекціонерів монет. Ви завжди можете замовити у нас шкіряні ключниці, обкладинки для паспорта, чохли, сумки для ноутбуків та інші вироби ручної роботи із шкіри. Ми щоразу прагнемо розширювати наш асортимент шкіряних виробів ручної роботи. Якщо Вашого задуму ще немає серед наших виробів, то Mastak Leather зажди готові спробувати.